opravy nábytku


Provádíme opravy nábytku bytového i kancelářského, dále pak opravy poškozené barvy a laku nábytku.

Většina poškození nebo nefunčknosti nábytku je způsobena uvolněním spojovacího materiálu nebo mechanických, vodících a manipulačních prvků

či segmentů - vše toto je možné opravit či vyměnit.

Není proto nutné starý nábytek nahrazovat novým. Náklady na opravu stávajícího nábytku jsou nepoměrně nižší než při pořízení nového vybavení.

 

 

 

čalounické opravy


Provádíme opravy čalounění - kůže, textil, koženka atd. Opravy barvy provádíme pouze na koženém a koženkovém čalounění. Mechanická poškození a poškození barvy způsobují zejména děti a domácí zvířata - protržení, proříznutí, odření, prokousnutí etc.

Ze zkušeností víme, že cca 85% poškození původního čalounění lze opravit. Poškozené díly proto raději renovujeme, jelikož originální materiál je obtížné nahradit. Čalounické firmy provádí opravy dvěma způsoby - výměnou celého poškozeného dílu, v horším případě přečalouněním celé sestavy. V prvním případě je narušen celkový vzhled nábytku /neoriginální díl/, ve druhém případě se jedná o velmi nákladnou opravu v řádu desetitisíců korun. Naše metodika oprav umožňuje zachování původního vzhledu a funkčnosti nábytku s výrazně nižší investicí.